" I v těžkých a zdánlivě neřešitelných situacích Vám můžeme pomoci najít světlo na konci tunelu"

Staňte se našim klientem

Vzhledem ke zdravotním stavu našich klientů jsme ochotni Vás navštívit přímo u Vás doma.

Zeptej se nás.

Jakékoli dotazy nám napiště na náš e-mail nebo nás kontaktujte telefonicky.

Závazek k dokonalé terapii

Tým ResetRehab

Služby probíhají pod vedením zkušeného terapeuta s magisterským diplomen a specialuzující se převážně na oblasti neurologie, ortopedie, traumatologie a geriatrie.

Vše možné na požádání doložit. Své terapeuty se sanžíme stále zdokonalovat, proto se každoročně zůčastní hned několika kurzů jak v česku tak v zahraničí. Budeme rádi za jakoukoli zpětnou vazbu, protože jedině tak se můžeme dále zdokonalovat. Těšíme se na Vás.

Komplexní rehabilitace

Snažíme se být vždy o krok napřed. Proto se naši terapeuti nezaměřují pouze na rehabilitaci, ale snaží se na své klienty působit i za své nepřítomnosti. Využívají k tomu cílené rehabilitace, domácího individuálního tréninku, zapujčením potřebných pomůcek, úpravou domácího, popřípadě pracovního prostředí, zaučením rodinných příslušníku.

Komplexní péče

Přinášíme světlo a naději do Vašeho života
REHABILITACE

Nabízíme komplexní rehabilitaci klientů se širokou škálou diagnóz. Zaměřujeme se převážně na vážná onemocnění omezující klienty jak v denním, tak pracovním životě. Našimi klienty jsou často lidé, kteří nejsou schopni docházet na ambulantní rehabilitaci (lidé se ztrátou mobility, po traumatech mozku, mozkových příhodách, amputacích, míšních lézích, mozkových obrnách apod). Nabízím Vám proto odbornou rehabilitaci pod vedením vysoce edukovaných terapeutů přímo u Vás doma.

Pro každého klienta je vytvořen individuální program, který má vést k postupnému zlepšení jeho celkového stavu, výkonnosti a zlepšení kvality života.

V rámci maximálního zkvalitnění služeb rádi spolupracujeme s rodinnými příslušníky a pomáháme rodině zvládnout nelehkou situaci v rámci komplexního poradenství.

POMŮCKY

Každá naše pomůcka pomáhá našim klientům jak už ke zvýšení mobility, tak převážně k vyšší soběstačnosti, která je u nás na prvním místě. Nedáváme na dojmy, proto Vám rádi pomůžeme s výběrem správné pomůcky vzhledem k Vašim požadavkům a potřebám. Pokud máme požadovanou pomůcku k dispozici, rádi Vám ji dovezeme přímo domů, a Vy si ji tak můžete v klidu vyzkoušet. Každou pomůcku Vám řádně představíme a poradíme s jejím pořízením či případnou úpravou. Takovouto pomůcku Vám můžeme zapůjčit, popřípadě Vám pomůžeme s jejím pořízením ať už od jiného prodejce, nebo jejího nárokovanému pořízení vzhledem k právům plátce zdravotního pojištění. V naší nabídce naleznete širokou škálu rehabilitačních, zdravotních a pomůcek pro usnadnění všedních denních činnosti.

PORADENSTVÍ NA MÍRU

Poradenská podpora lidí se zdravotním znevýhodněním, je pro nás součástí ucelené rehabilitace, Proto poskytujeme poradenství v těchto oblastech: • Poradenství v oblasti domácí rehabilitace a autoterapie. • Poradenství v oblasti tréninku kognitivních funkcí a tréninku paměti. • Poradenství v oblasti kompenzačních pomůcek a jejích pořízení. • Poradenství v oblasti úprav bytu vzhledem k potřebám a onemocnění klienta. • Poradenství v oblasti manipulace a zacházením s imobilním rodinným příslušníkem. • Poradenství v oblasti správného polohování. • Poradenství v oblasti pořízení pomůcek hrazených zdravotní pojišťovnou.

Nabízíme poradenství ohledně pořízení pomůcek dle vaších tělesných rozměrů a požadavků.

Zařízení Pro Zlepšení Kvality Života

Můžeme nabídnout veškeré potřebné vybavení

Napsali o nás

Jen díky Vašich zpětných reakci si můžeme být jistí, že naše intervence je opravdu účinná.
Pan Š, Praha

Taťka je cholerik, vždycky byl. Ale zároveň byl také vždycky dost citlivý a zábavný. Nikdy naopak nebyl sportovec, zato velký snílek, který měl tolik plánů, že jsem vždy věděl, že i kdyby tu byl 200 let nestihne je realizovat.  Život ho postavil před výzvu, kterou díky tomu, že před rokem přežil neměl možnost nepříjmout. Ale taky mu naštěstí postavil do cestý Vás. a za to jsem opravdu moc rád. Dali jste mu neskutečně moc a je poznat, že to děláre s laskou. Před námi je nyní další fáze, a to zajistit taťkovi důstojný zbytek života. Děkujeme za vše. 

Radka D., Valašské Meziříčí

Chtěla jsem  moc poděkovat za mámu. Znovu jste ji postavili na nohy. Jsem Vám moc vděčná, velké díky. PS: Máma Vás moc pozdravuje.

Neváhejte nás kontaktovat

Odpovíme opravdu každému.

Loučka u Valašského Meziříčí 756 44

Napište nám